Łazienka w wybornym stylu

 

Wykwintne urządzenie łazienki jest ważkim składnikiem przygotowywania domu czy mieszkania. Łazienka jest miejscem, w którym jesteśmy dużo czasu każdego dnia. Rano najczęściej przygotowujemy się do pracy lub inszego miejsca, natomiast porą wieczorową uspokajamy się przed snem. Dlatego łazienka winna być zaaranżowana nade wszystko praktycznie, ale tez i klimatycznie i estetycznie. Często o estetyce i klimacie pomieszczenia stanowią niewielkie dodatki i akcesoria. Ale jakże je wybrać, aby nadać łazience odpowiedni nastrój? 

Praktycznie i gustownie 

Dozownik do mydła jest jednym z niewielkich sprzętów, które nadają wdzięku łazience. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła płynnego, ponieważ jest ono wygodniejsze w użyciu. Dodatkowo mydło w kostce topi się w mydelniczce, czym zmniejsza estetykę umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu ogromną wyższość, wystarczy raptem wcisnąć aplikator i otrzymujemy tyle mydła ile wymagamy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym atutem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to nierzadko zdarza się przy tradycyjnym mydle w kostce. 

Na rynku dostępna jest okazała oferta wszelkich przyborów łazienkowych takich jak aplikator do mydła. Można wybierać zarówno w barwach, kształtach czy wymiarach. Prawidłowo jest dobrać dozownik do wystroju całego pomieszczenia. Przykładowo, jeśli w łazience przeważa kolor szary możemy wybrać dozownik w kolorze czerwonym albo białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając właściwego dla siebie dozownika spotkamy się na pewno także z modnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są nierzadko ceramiczne, ale możemy też spotkać szklane, plastikowe albo drewniane. Możemy kupić dozownik do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

 

qdecor

Author: admin

1 thought on “Łazienka w wybornym stylu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *